Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

O Klubie Polskiego Podróżnika - prezentacjach i warsztatach podróżniczych o Polsce

Po trzech latach prowadzenia bloga Ruszaj w Drogę! pisanie przestało nam wystarczać. Chcieliśmy zrobić coś więcej i jeszcze lepiej promować Polskę i jej turystyczne atrakcje. Chcieliśmy mieć miejsce, w którym moglibyśmy dzielić się naszą pasją, pokazywać jak podróżować po Polsce oraz opowiadać o najciekawszych miejscach w kraju. Dlatego stworzyliśmy Klub Polskiego Podróżnika, w których dzielimy się sprawdzonymi pomysłami na podróże po Polsce.
Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Straszynie

Po co powstał Klub Polskiego Podróżnika?

Chcemy dzielić się sprawdzonymi pomysłami na podróże po Polsce i pokazywać jak od 2009 roku wykorzystujemy każdą wolną chwilę na zwiedzanie Polski.

Widzimy dookoła wiele inicjatyw promujących przyjazdy zagranicznych turystów do Polski, a wciąż brakuje kompleksowych działań promujących polską turystykę wśród Jej mieszkańców. Widzimy wiele festiwali, prezentacji i spotkań promujących zagraniczne wyjazdy i podróże, a za mało jest regularnych wydarzeń skupiających się na podróżach po Polsce.

Naszym marzeniem jest, aby wydarzeń promujących podróże po Polsce było co najmniej tak dużo jak tych zagranicznych. Dlatego będziemy organizować kolejne regularne spotkania Klubu Polskiego Podróżnika i pokazywać jak promować turystykę w Polsce wśród jej mieszkańców.

Dla kogo jest Klub Polskiego Podróżnika?

Klub Polskiego Podróżnika powstał dla osób, które podróżują, wędrują, spacerują, kiedyś jeździły po Polsce lub planują w najbliższym czasie zwiedzać lub wypoczywać w Polsce.

Spotkania Klubowe to idealny pomysł na spędzenie popołudnia w miłym towarzystwie. Organizowane są raz w miesiącu w pomorskich bibliotekach i ośrodkach kultury. Są świetną okazją do poznania osób zainteresowanych polską turystyką i do podzielenia się z klubowiczami własnymi wspomnieniami z wycieczek po Polsce.

Na klubowych spotkaniach jest czas na wspólne rozmowy i na omówienie przygotowanego przez nas planu wycieczki, który można zabrać do domu.

Jak dołączyć do Klubu Polskiego Podróżnika

Zapisz się do klubu zostawiając Twój e-mail :

i przyjdź na najbliższe spotkanie Klubu
Klub Polskiego Podróżnika

Chcesz zorganizować spotkanie Klubu?

Przeczytaj te artykuły:

Brak komentarzy