Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Kim jesteśmy?

Jesteśmy małżeństwem pozytywnie zakręconym na punkcie Polski.

Mieszkamy i pracujemy w Trójmieście. Od sześciu lat wykorzystujemy każdą wolną chwilę, aby odkrywać ciekawe miejsca w Polsce. Prowadzimy blog podróżniczy Ruszaj w Drogę!, na którym pokazujemy gdzie warto pojechać, co zobaczyć oraz podpowiadamy jak znaleźć pomysły na kolejne podróże po Polsce. Tworzymy przewodniki, poradniki i fotorelacje z turystycznych wydarzeń oraz opisujemy historie ludzi, którym zależy na rozwoju turystyki w Polsce.

Piszemy, robimy zdjęcia, prowadzimy profile w sieciach społecznościowych, współpracujemy z pasjonatami, organizacjami pozarządowymi, samorządami i organizacjami turystycznymi, prowadzimy warsztaty dla młodzieży o historii Kaszub, podróżnicze prezentacje o Polsce oraz spotkania „Klubu Polskiego Podróżnika”. W każdą pierwszą sobotę miesiąca opowiadamy o naszych podróżach w radiowej audycji „Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk”. Prowadzimy trzy blogi: Ruszaj w Drogę!, Blog Klubu Polskiego Podróżnika i "Pomysły na weekend" na platformie blogowej Radia Gdańsk. Oprócz tego prowadzimy siedem profili Ruszaj w Drogę! w sieciach społecznościowych.
Kasia i Maciej Marczewscy Ruszaj w Drogę

Maciej Marczewski

Maciej jest inicjatorem bloga i wielu wspólnych podróży. Jest świetnie zorganizowany i uwielbia planować a pomaga mu w tym jego wrodzona ciekawość świata. Jest nad wyraz opanowany, konkretny, ale także szczery i ceni sobie uczciwość.

Maciej wierzy, że świat stoi przed nim otworem, a istniejące przeszkody to tylko drobne wyzwania.

Maciej Marczewski Ruszaj w Drogę

Kasia Marczewska

Kasia jest przeciwwagą Macieja. Dba o duchową sferę wycieczek i o niezbędny odpoczynek. Podróżowaniem po Polsce zaraziła się od Macieja i teraz traktuje je jako odreagowanie pracy, trosk i zmartwień. Uwielbia czytać, pić kawę i choć jest strasznie niecierpliwa, jest chodzącym magazynem pozytywnych emocji.

Kasia wierzy, że nie ma w życiu sytuacji bez wyjścia – kiedy Bóg drzwi zamyka, to otwiera okno.

Kasia Marczewska Ruszaj w Drogę


Więcej o nas

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o nas, odwiedź artykuł o nas na blogu Ruszaj w Drogę!

Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej :)

Kasia i Maciej Marczewscy

Polecamy jeszcze:

Brak komentarzy
Prześlij komentarz