Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Klubowa Kopalnia Pomysłów

Wciąż szukamy sposobów na zachęcanie do podróżowania po Polsce i na przekazywanie pomysłów na kolejne wycieczki po Polsce. Jednym z nich jest nasza Klubowa Kopalnia Pomysłów, z którą pojawiamy się na spotkaniach Klubu Polskiego Podróżnika. Znajdziesz w niej regionalne mapy, przewodniki i broszury od zaprzyjaźnionych z nami organizacji turystycznych i ciekawych miejsc z całej Polski.

Klub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia Pomysłów

Co to jest Klubowa Kopalnia Pomysłów?

To stoisko z materiałami regionalnymi: mapami, przewodnikami, książeczkami, broszurami, które pokazują co warto zobaczyć w Polsce i gdzie warto pojechać.  

Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami tematycznymi [zobacz tematy spotkań]. Niezależnie od tego, czy opowiadamy o Kaszubach, Świętokrzyskiem, Beskidach, czy o naszych przygodach w Karkonoszach, w Klubowej Kopalni Pomysłów zawsze znajdziesz materiały od wszystkich organizacji turystycznych i ciekawych miejsc, które z nami współpracują.
Klub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia Pomysłów

Po co stworzyliśmy Klubową Kopalnię Pomysłów?

Nasza Kopalnia jest kolejnym sposobem na przekazywanie sprawdzonych pomysłów na podróże po Polsce.

Wiemy, że na każdym spotkaniu mamy ograniczony czas i nie pokażemy wszystkiego. Plany regionalnych wycieczek, które wręczamy uczestnikom na każdym spotkaniu, pokazują tylko kilka dni, które można spędzić w wybranym regionie, które sami sprawdziliśmy, i które polecamy. A przecież w każdym regionie jest tyle ciekawych miejsc do zobaczenia!

Możesz, tak jak my przez sześć lat, wykorzystywać każdą wolną chwilę na poznawanie ciekawych miejsc w Polsce i wciąż mieć poczucie, że tak wiele zostało jeszcze do zobaczenia...
W naszych wycieczkach po Polsce zawsze pomagały nam materiały, które znajdowaliśmy w informacjach turystycznych. Niejednokrotnie okazywały się lepsze od map i książkowych przewodników dostępnych w księgarniach i od opisów znalezionych w Internecie. Z tymi materiałami mieliśmy zawsze jeden problem - zdobywaliśmy je dopiero na miejscu. A przecież nikt nie pojedzie w miejsce, o którym nic nie wie! Bo skąd mamy wiedzieć, czy warto w nim zostać na weekend, kilka dni, czy kilka tygodni?
Chcemy, żeby Tobie było łatwiej. Dlatego będziemy sprowadzać te wartościowe materiały specjalnie dla Ciebie. Część przywieziemy osobiście z regionu, w którym akurat będziemy, a część doślą nam zaprzyjaźnione organizacje, stowarzyszenia i instytucje z całej Polski. Wszystkie materiały znajdziesz na spotkaniach Klubu Polskiego Podróżnika, w specjalnym miejscu, które nazwaliśmy Klubową Kopalnią Pomysłów. 
Klub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia Pomysłów


Chcesz pomóc w rozwoju Klubowej Kopalni Pomysłów?

Jeśli pracujesz w organizacji turystycznej, stowarzyszeniu, instytucji, placówce turystycznej, ciekawym miejscu, które chciałoby dotrzeć do osób zainteresowanych podróżami po Polsce, przeczytaj jeszcze te teksty:
Jeśli podoba Ci się nasz pomysł - daj nam znać w komentarzu, udostępnij tę stronę na Twoim Facebooku i opowiedz znajomym o naszym pomyśle.

A może znasz kogoś, kto powinien o nim wiedzieć? Koniecznie daj mu znać. Im głośniej o nas będzie - tym lepiej będziemy się rozwijać :)

Z góry dziękujemy!

Kasia i Maciej Marczewscy
Brak komentarzy
Prześlij komentarz