Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy w Karkonosze - prezentacja o Karkonoszach

Tutaj znajdziesz informacje opisujące spotkania Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy w Karkonosze".

Opis spotkania


Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika pt. „Ruszamy w Karkonosze”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę.

Uczestnicy spotkania otrzymają sprawdzony plan na urlop w Karkonoszach. Dowiedzą się też jak szukać kolejnych pomysłów na podróże po Polsce.

Spotkanie zacznie się od wspomnień – Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali ich pierwszą wspólną podróż w Karkonosze i jak zakochali się w Szklarskiej Porębie.

Opowiedzą o najbardziej znanych atrakcjach Karkonoszy i okolic: o górskich szlakach, wodospadach i podziemiach, dolnośląskich zamkach, wieżach i pałacach, drogocennych kamieniach, saneczkowych rynnach i pstrągach.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wyjazdy. Mile widziane są także Ci, którzy byli kiedyś na Dolnym Śląsku i chcą o tym opowiedzieć lub po prostu są ciekawi jakie zmiany zaszły w regionie.

Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi – każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji. Kasia i Maciej na każdym kroku zachęcają do dzielenia się wspomnieniami z Karkonoszy lub z podobnych miejsc widzianych w Polsce.

Na spotkaniu rozdawane będą darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej http://www.ruszajwdroge.pl/klub

Zdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaRuszaj w Drogę w Karkonosze - Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika
Ruszaj w Drogę w Karkonosze - W Szklarskiej PorębieRuszaj w Drogę w Karkonosze - W Szklarskiej PorębieRuszaj w Drogę w Karkonosze - W Szklarskiej PorębieRuszaj w Drogę w Karkonosze - Na zimowym szlakuRuszaj w Drogę w Karkonosze - Na zimowym szlakuRuszaj w Drogę w Karkonosze - Na biegówkach w JakuszycachRuszaj w Drogę w Karkonosze - W Szlarskiej PorębieRuszaj w Drogę w Karkonosze - W Szlarskiej Porębie


Zdjęcia ze spotkań

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w Karkonosze

Inne spotkania