Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Współpraca: zróbmy coś razem!

Cieszymy się, że zainteresowała Cię strona o współpracy z naszym Klubem. Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić:
Zależy nam na tym, żeby spotkania Klubu Polskiego Podróżnika, Klubowa Kopalnia Pomysłów i nasz klubowy blog były coraz lepsze. Zapraszamy Cię do współpracy. Zobacz w czym możesz nam pomóc:


Chcemy dotrzeć do nowych osób

Zależy nam na tym, żeby więcej osób dowiedziało się o tym co robimy: o organizowanych przez nas spotkaniach, o naszych sprawdzonych pomysłach na jednodniowe wycieczki i urlopy w Polsce, o tym, jak zachęcamy do podróżowania, zwiedzania, aktywnego spędzania czasu i do dzielenia się wspomnieniami ze swoich wycieczek po Polsce. Wciąż szukamy sposobu na to, żeby dowiedziało się o nas jak najwięcej osób.

Jeśli jesteś dziennikarzem, blogerem, wydawcą, pracownikiem lub właścicielem agencji PR/marketingowej, masz kontakty w mediach tradycyjnych i elektronicznych lub po prostu wiesz z kim warto porozmawiać - daj nam znać. Z przyjemnością opowiemy o naszym Klubie, blogach i inicjatywach, w których bierzemy udział. Pomożemy Ci w redakcji artykułu, programu, audycji oraz prześlemy niezbędne informacje i zdjęcia.

Wspierają nas już:
Jeśli masz pomysł na to, żeby dowiedziały się o nas nowe osoby - daj znać:

Chcemy zwiększyć liczbę spotkań

Zależy nam na tym, żeby coraz więcej osób otrzymywało od nas sprawdzone pomysły na wycieczki po Polsce. Chcemy pojawiać się regularnie w kolejnych miejscach na Pomorzu i zacząć organizować wyjazdowe spotkania Klubu Polskiego Podróżnika, gdy jesteśmy akurat w drodze.

Jeśli znasz miejsce w Pomorskiem, w którym moglibyśmy regularnie organizować nasze klubowe spotkania, jesteś jego właścicielem, współpracownikiem lub po prostu chcesz je nam polecić - daj nam znać. Jesteśmy otwarci na wszystkie kontakty: od kawiarni, pubów, hoteli poprzez centra organizacji pozarządowych, ośrodki kultury, biblioteki po zaproszenia na jednorazowe wydarzenia regionalne na terenie województwa pomorskiego.
Jeśli chcesz zorganizować spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Pomorskiem i poza nim - daj nam znać. Jeśli będziemy akurat w Twoich okolicach, to z przyjemnością do Ciebie zajedziemy. Jeśli mamy przyjechać do Ciebie niezależnie od naszych podróżniczych planów - daj nam znać, na pewno się dogadamy. W takim przypadku na pewno polecimy Ci zorganizowanie spotkania "Ruszamy na Kaszuby" i zapytamy o zwrot kosztów dojazdu.

Możesz też jako Firma/Organizacja ufundować spotkania klubowe w uzgodnionej lokalizacji, dla określonej grupy odbiorców i/lub określonej formule. Co otrzymasz w zamian? Na tytule naszego Partnera się nie skończy. Na pewno się dogadamy.

Chcemy rozwijać Klubową Kopalnię Pomysłów

Klubowa Kopalnia Pomysłów to nasz sposób na przekazywanie kolejnych pomysłów na podróże po Polsce. Udostępniamy w niej za darmo mapy, przewodniki i broszury od współpracujących z nami regionalnych organizacji turystycznych i od ciekawych miejsc z całej Polski.

Jeśli pracujesz w organizacji turystycznej lub w miejscu, które może zainteresować członków Klubu Polskiego Podróżnika i chciałbyś dotrzeć ze swoimi materiałami (broszury, mapy, przewodniki) do uczestników spotkań klubowych w Pomorskiem - daj nam znać. Sporo jeździmy, może akurat będziemy przejeżdżać w okolicy i odbierzemy materiały osobiście. Jeśli nie będzie takiej możliwości, ustalimy adres do wysyłki materiałów.
Dostrzegamy problem z kosztami wysyłki większych paczek, na które nie każdy może sobie pozwolić. Jeśli masz pomysł jak go rozwiązać - koniecznie daj nam znać.

Myślimy o ulepszaniu naszych spotkań

Nie chcemy się ograniczać do wygłaszania prezentacji na temat najciekawszych miejsc w Polsce. Zależy nam na atrakcyjnej formule, integracji uczestników, ciekawych rozmowach i miłym spędzeniu czasu w świetnym towarzystwie.

Jeśli masz pomysł na ulepszenie naszych spotkań i wiesz jak go rozwiązać - daj nam znać. Myśleliśmy już o drobnym poczęstunku, kawie/herbacie dla uczestników, wydrukach naszych materiałów i przewodników oraz o atrakcyjnych podarunkach, które losujemy zawsze na końcu spotkania.

Myślimy też nad stworzeniem kolejnych warsztatów podróżniczych i tematycznych prezentacji o Polsce/polskich regionach/szlakach tematycznych. Chcemy, żeby było ich jak najwięcej.

Poczytaj jeszcze