Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Radio Gdańsk Patronem Medialnym Klubu Polskiego Podróżnika

29 marca był dla nas wspaniałym dniem. Ogłosiliśmy oficjalnie na Ruszaj w Drogę!, że Radio Gdańsk zostało Patronem Medialnym naszego Klubu. Radości nie było końca, bo wsparło nas "najbardziej opiniotwórcze radio na Pomorzu", które "o Pomorzu wie wszystko", które promuje regionalną turystykę i wspiera lokalne inicjatywy.

Ruszaj w Drogę w Radio Gdańsk

Z Radiem Gdańsk współpracujemy już od dłuższego czasu opowiadając na jego antenie o naszych podróżach po Polsce. Co to oznacza dla Klubu Polskiego Podróżnika? Same korzyści.

Radio Gdańsk - już od roku na naszym blogu

Informacje o Radio Gdańsk już od ponad roku pojawiają się regularnie na naszym blogu i w sieciach społecznościowych. Co miesiąc, w każdą pierwszą (czasem drugą) sobotę miesiąca, jesteśmy gośćmi audycji Beaty Szewczyk „Nie śpij zwiedzaj z Radiem Gdańsk” i opowiadamy w niej o naszych podróżach po Polsce.

W każdej audycji występujemy z licencjonowanymi przewodnikami, podróżnikami, pasjonatami, autorami książek, filmów lub regionalnymi patriotami. Opowiadamy razem o polskich regionach, dzielimy się naszymi wspomnieniami, spostrzeżeniami i podpowiadamy kiedy warto tam pojechać i co warto zobaczyć na miejscu. 

Wszystkie audycje nagrywamy i umieszczamy na naszym kanale Youtube. Ostatnio policzyliśmy: jeśli chcesz je odsłuchać i zaczniesz teraz, to skończysz za 15 godzin. Spróbujesz? :)

Co daje nam Patronat Medialny?

Poza wielką radością ze współpracy z radiem, którego słuchamy na co dzień?

Od marca 2015 roku nie tylko Radio Gdańsk będzie pojawiać się na naszych blogach, ale także My będziemy częściej na antenie Radia Gdańsk. Każde spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika będzie mogło być zapowiadane na antenie: podczas serwisów informacyjnych, w audycjach dziennych i w tematycznych audycjach podróżniczych.

Informacje o spotkaniach pojawiają się także w kalendarzu na stronie internetowej radia, są wyróżnione w dziale Patronaty i czasem lądują na radiowym Facebooku.

To daje wielkie możliwości. Za każdym razem promujemy nasze spotkania i miejsca, w których się one odbywają.

Skąd dowiedziałeś się o Klubie?

Ciekaw jestem jak dowiedziałeś się o naszym Klubie. Może usłyszałeś/aś o nas na antenie Radia Gdańsk?

Daj nam znać w komentarzu.
Brak komentarzy
Prześlij komentarz