Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Warto być w Klubowej Kopalni Pomysłów

Klubowa Kopalnia Pomysłów to nasz sposób na przekazywanie wartościowych regionalnych materiałów promujących polskie regiony i ciekawe miejsca w Polsce. Każdy uczestnik spotkania Klubu Ruszaj w Drogę! znajdzie w niej regionalne mapy, przewodniki i broszury od zaprzyjaźnionych z nami organizacji turystycznych i ciekawych miejsc z całej Polski.
Klub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia Pomysłów

Dlaczego warto znaleźć się w naszej Kopalni Pomysłów?

Wiemy jak trudno jest dotrzeć z informacjami poza Twój region. Media tradycyjne są drogie, pieniądze przeznaczone na marketing w sieci wydają się wydanymi w próżnię, a targi turystyczne organizowane są tak rzadko...

Proponujemy Ci możliwość darmowego dotarcia do osób przychodzących na spotkania Klubu Ruszaj w Drogę!. [zobacz jak one wyglądają]. Na spotkaniach opowiadamy o podróżowaniu po Polsce i przekazujemy na nich sprawdzone pomysły na regionalne wycieczki. Przychodzą na nie zarówno młodsi, jak i starsi - wszyscy są zainteresowani zwiedzaniem Polski i szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce.

Nie chcemy od Ciebie wynagrodzenia za stoisko i promocję. Twoje materiały udostępnimy za darmo. Naszym celem jest promowanie turystyki w Polsce i zachęcanie do podróżowania po kraju. Robimy to już od sześciu lat, chcemy to robić nadal i wykorzystać możliwości, które mamy:


Jakie materiały promujemy?

W naszej Klubowej Kopalni Pomysłów mogą znaleźć się:
 • materiały promujące polskie regiony, pokazujące najciekawsze turystyczne miejsca
 • materiały promujące Polskę i turystykę w Polsce
 • materiały promujące miejsca warte odwiedzenia
 • materiały promujące regionalne tradycje, zwyczaje, kulturę, kulturowe wydarzenia
 • materiały promujące i zestawiające kulturalne atrakcje turystyczne: muzea, galerie sztuki, polskie miejscowości, zabytki kulturowe i przyrodnicze, szlaki turystyczne, itp.
Małe broszury, mapy i informatory są zawsze dostępne w Klubowej Kopalni Pomysłów dla wszystkich klubowiczów. Bardziej wartościowe przewodniki, książki i podróżnicze gadżety losujemy na koniec spotkania.


Tych publikacji nie udostępniamy:

Jesteśmy Fundacją promującą krajoznawstwo i turystykę w Polsce. W Klubowej Kopalni Pomysłów udostępniamy tylko najlepsze i najbardziej wartościowe publikacje.Tylko te, które są skierowane do turysty indywidualnego i które pomogą mu samodzielnie zaplanować regionalną wycieczkę.

To nie jest miejsce dla:
 • publikacji w obcych językach
 • broszur promujących komercyjne usługi, produkty, firmy, oferty turystyczne
 • broszur przeznaczonych dla grup zorganizowanych
 • broszur promujących tylko wybrane miejsca noclegowe
 • materiałów o nacechowaniu politycznym, 
 • broszur o inwestycjach w regionie 
 • broszur o działalności partnerów komercyjnych
 • broszur poświęconych jednemu miejscu
Co do zasady nie wystawiamy publikacji o jednej instytucji/organizacji/ciekawym miejscu. Wyjątkiem są miejsca, które osobiście zwiedziliśmy, które lubimy i polecamy, i o których materiały reklamowe sami zabiegaliśmy.

Jeśli Ty i Twoja Instytucja chcielibyście zaistnieć na naszych spotkaniach, a nie możecie dołączyć do Klubowej Kopalni Pomysłów, to zapraszamy do kontaktu. Porozmawiamy o możliwych wariantach współpracy i na pewno znajdziemy jakieś rozwiązanie.

Przed wysyłką koniecznie uzgodnij z nami jakie materiały planujesz umieścić w paczce. Materiały, które pewnie wykorzystałbyś w Twojej instytucji, a które nie pasują do Klubowej Kopalni Pomysłów będziemy musieli wyrzucić... Szkoda lasów i dźwigających paczki kurierów.

Klub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia PomysłówKlub Polskiego Podróżnika - Klubowa Kopalnia Pomysłów

Chcesz dodać Twoje przewodniki do Kopalni Pomysłów?

Skontaktuj się z nami i daj znać co chciałbyś umieścić w naszej Klubowej Kopalni Pomysłów. Odezwiemy się, napiszemy Ci jak najlepiej je nam dostarczyć, a jeśli będziemy akurat w pobliżu - odbierzemy je osobiście.

Poczytaj jeszcze

Brak komentarzy
Prześlij komentarz