Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy na Kaszuby - prezentacja o Kaszubach

Tutaj znajdziesz informacje opisujące spotkania Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy na Kaszuby".

Opis spotkania


Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika pt. „Ruszamy na Kaszuby”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą co warto zobaczyć na Kaszubach i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki w okolicach Trójmiasta.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kaszub – Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali 10-dniowy urlop na Kaszubach i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku Kaszub. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kaszubach.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wyjazdy. Mile widziane są także Ci, którzy znają Kaszuby i chcą o nich opowiedzieć lub są ciekawi co warto zobaczyć na Kaszubach.

Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi – każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji. Kasia i Maciej na każdym kroku zachęcają do dzielenia się wspomnieniami z Kaszub lub z podobnych miejsc widzianych w Polsce.

Na spotkaniu rozdawane są darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z Pomorza i całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej www.klub.ruszajwdroge.plZdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaRuszamy na Kaszuby - Spotkanie Klubu Polskiego PodróżnikaRuszamy na Kaszuby - Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika
Kasia i Maciej Marczewscy w drodze na KaszubachRuszaj w Drogę na Kaszuby - Jezioro WielewskieRuszaj w Drogę na Kaszuby - Fontanna na rynku w KościerzynieRuszaj w Drogę na Kaszuby - Wszystko co piękne w KaszubachRuszaj w Drogę na Kaszuby - Plaża w CzołpinieRuszaj w Drogę na Kaszuby - Jezioro w ChmielnieRuszamy w Drogę na Kaszuby - Kartuzy KolegiataRuszaj w Drogę na Kaszuby - Muzeum Kaszubskie w Kartuzach


Ile trwa spotkanie?

Mamy przygotowane trzy wersje prezentacji:
  • 30 minut
  • 60 minut
  • 1.5 - 2 godziny
Najkrótsza wersja prezentacji nadaje się na krótki występ podczas regionalnego festiwalu, jarmarku, targów turystycznych. Nasza prezentacja świetnie pokazuje jak wiele jest ciekawych miejsc na Kaszubach. 

W wersjach dłuższych pokazujemy więcej zdjęć i pomysłów na podróże po Kaszubach, przeznaczamy czas na wspólne rozmowy, komentarze i integrację uczestników oraz udostępniamy Klubową Kopalnię Pomysłów.

Zdjęcia ze spotkań


Zapowiedź dla mediów 

Trójmiejscy blogerzy, Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają do [...] na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika. Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć świetną przygodę. Pokażą co warto zobaczyć na Kaszubach i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki w okolicach Trójmiasta. Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy, książki i przewodniki od organizacji turystycznych z całej Polski.

Spotkanie rozpocznie się [...] o godzinie [...] w [...] przy ul. [...]. Więcej informacji na www.klub.ruszajwdroge.pl

Inne spotkania