Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy w Świętokrzyskie - prezentacja o Górach Świętokrzyskich

Tutaj znajdziesz informacje opisujące spotkania Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy w Świętokrzyskie".

Opis spotkania


Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika pt. „Ruszamy w Świętokrzyskie”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę.

Uczestnicy spotkania zobaczą, ile jest prawdy w haśle promocyjnym „Świętokrzyskie czaruje” oraz otrzymają sprawdzony plan na urlop w Świętokrzyskiem. Dowiedzą się też jak szukać kolejnych pomysłów na podróże po Polsce.

Spotkanie zacznie się od wspomnień – Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali 2-tygodniowy wyjazd w Góry Świętokrzyskie i jak każdego dnia coraz bardziej oddalali się od górskich szlaków.

Opowiedzą o najbardziej znanych atrakcjach ziemi świętokrzyskiej oraz o mniej znanych miejscach: o górskich szlakach i podziemiach, świętokrzyskich zamkach i pałacach, kościołach i klasztorach, jarmarkach i festynach, wielkich dinozaurach i o mieście, w którym na noc ktoś zwija asfalt.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych planów na wakacyjne wyjazdy. Mile widziani są także Ci, którzy byli kiedyś w Świętokrzyskiem i chcą o tym opowiedzieć, lub po prostu są ciekawi jakie zmiany zaszły w regionie.

Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi – każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji. Kasia i Maciej na każdym kroku zachęcają do dzielenia się wspomnieniami z kielecczyzny lub z podobnych miejsc widzianych w Polsce.

Na spotkaniu rozdawane będą darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej http://www.ruszajwdroge.pl/klubZdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaKlub Polskiego Podróżnika - Ruszamy w ŚwiętokrzyskieSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w Świętokrzyskie
Ruszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Jarmark w TokarniRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Klasztor na Świętym KrzyżuRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Świętokrzyskie podziemiaRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Wąchock miasto, które istnieje naprawdęRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - W krainie dinozaurówRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - W Szydłowie średniowiecznym mieścieRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - W Pińczowie nad NidąRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Na Świętokrzyskim SzlakuRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Na Świętokrzyskim SzlakuRuszaj w Drogę w Świętokrzyskie - Na Świętokrzyskim Szlaku

Fotorelacje ze spotkań świętokrzyskich


Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w ŚwiętokrzyskieSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w ŚwiętokrzyskieSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w Świętokrzyskie

 

Zapowiedź dla mediów 


Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają do [...] na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika pod tytułem „Ruszamy w Świętokrzyskie!”. Kasia i Maciej podpowiedzą jak zorganizować 2-tygodniowy urlop w okolicach Gór Świętokrzyskich. Opowiedzą o górskich szlakach i podziemiach, zamkach, sanktuariach i klasztorach oraz o mieście, w którym na noc zwijają asfalt. Na spotkaniu będą rozdawane darmowe mapy i przewodniki z całej Polski.

Spotkanie „Ruszamy w Świętokrzyskie” rozpocznie się [...] o godzinie [...] w [...] przy ul. [...] . Wstęp wolny. Więcej informacji na klub.ruszajwdroge.pl

Inne spotkania