Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy w Beskidy - prezentacja o Beskidzie Śląskim i Żywieckim

Tutaj znajdziesz informacje opisujące spotkania Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy w Beskidy".

Opis spotkania


Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika „Ruszamy w Beskidy”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę.

Uczestnicy spotkania otrzymają sprawdzony plan na urlop w Beskidach. Dowiedzą się też jak szukać kolejnych pomysłów na podróże po Polsce.

Spotkanie zacznie się od wspomnień – Kasia i Maciej pokażą jak zorganizowali 2-tygodniowy wyjazd w śląskie Beskidy i jak każdego dnia coraz bardziej oddalali się od górskich szlaków.

Opowiedzą o najbardziej znanych atrakcjach Beskidu Śląskiego, Beskidu Żywieckiego i Śląska Cieszyńskiego oraz o mniej znanych miejscach: o górskich szlakach i turystycznych miejscowościach, miejskich legendach, krainie zabawek, pięknych koronkach, pasterskich rogach, regionalnych pasjach i sposobach na życie.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wyjazdy. Mile widziane są także Ci, którzy byli kiedyś w Beskidach i chcą o tym opowiedzieć lub po prostu są ciekawi jakie zmiany zaszły w regionie.

Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać lub wypoczywać w Polsce. Każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji.

Kasia i Maciej na każdym kroku zachęcają do dzielenia się wspomnieniami z regionu lub z podobnych miejsc widzianych w całej Polsce. Na spotkaniu rozdawane będą darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

Zdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaRuszaj w Drogę w Beskidy - Spotkanie Klubu Polskiego PodróżnikaRuszaj w Drogę w Beskidy - Koniakowskie koronki
Ruszaj w Drogę w Beskidy - Muzeum w CieszynieRuszaj w Drogę w Beskidy - W drodzeRuszaj w Drogę w Beskidy - W krainie zabawekRuszaj w Drogę w Beskidy - Na Babiej GórzeRuszaj w Drogę w Beskidy - Na Babiej GórzeRuszaj w Drogę w Beskidy - Koniakowskie TrombityRuszaj w Drogę w Beskidy - Koniakowskie krajobrazyRuszaj w Drogę w Beskidy - Koniakowskie koronki


Fotorelacje ze spotkań

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w BeskidySpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w BeskidySpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w BeskidyZapowiedź dla mediów 

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają do [...] wszystkich poszukujących ciekawych pomysłów na wycieczki po Polsce. Na spotkaniu Klubu Polskiego Podróżnika Kasia i Maciej podpowiedzą jak zorganizować 2-tygodniowy urlop w okolicach Beskidu Śląskiego i Żywieckiego. Pokażą gdzie warto pojechać, co zobaczyć i jak wyszukiwać kolejne pomysły na wycieczki po Polsce. Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy i przewodniki od organizacji turystycznych z całej Polski.

Spotkanie "Ruszamy w Beskidy" rozpocznie się [...] o godzinie 18:00 w [...]  Więcej informacji o spotkaniu na klub.ruszajwdroge.pl

Inne spotkania