Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Małopolska Nieoczywista - prezentacja o Małopolsce

Tutaj znajdziesz opis prezentacji podróżniczej Klubu Ruszaj w Drogę pt. "Małopolska Nieoczywista".

Opis spotkania

Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na prezentację podróżniczą Klubu Ruszaj w Drogę! pt. „Małopolska Nieoczywista”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski, żeby przeżyć ciekawą przygodę.

Kasia i Maciej pokażą najciekawsze miejsca w województwie małopolskim i podpowiedzą co warto zobaczyć poza głównym szlakiem turystycznym Kraków - Zakopane. I przekażą każdemu 10 sprawdzonych pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki po Małopolsce. Dowiedzą się też jak szukać kolejnych pomysłów na podróże po Polsce.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Małopolski – Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po Małopolsce i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik "Małopolska Nieoczywista".

Pokażą m.in. jak poznawali małopolskie miejscowości, zamki, muzea, jak schodzili pod ziemię i podziwiali księżycowe górskie krajobrazy oraz jak zwiedzali piękne drewniane świątynie. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane wycieczki po Małopolsce.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy byłeś już w Małopolsce, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy. Spotkanie zakończy losowanie upominków i regionalnych przewodników od naszych partnerów.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

Zdjęcia z podróżyZapowiedź dla mediów 

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają do [...] na prezentację Klubu Ruszaj w Drogę! pt. "Małopolska Nieoczywista". Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać z Polski, żeby przeżyć świetną przygodę. Na spotkaniu pokażą, że Małopolska to nie tylko Kraków i Zakopane i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe wycieczki po regionie. Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy, książki i przewodniki od organizacji turystycznych z całej Polski.

Spotkanie "Małopolska Nieoczywista" rozpocznie się [...] o godzinie 18:00 w [...]. Wstęp wolny. Więcej informacji o spotkaniu na klub.ruszajwdroge.pl

Inne spotkania

Brak komentarzy
Prześlij komentarz