Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy do miasta! (Na weekend bez samochodu)

Tutaj znajdziesz informacje o spotkaniu podróżniczym Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy do miasta!" (Na weekend bez samochodu).

Opis spotkania

Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na nieszablonowe spotkanie podróżnicze Klubu Polskiego Podróżnika pt. „Na weekend bez samochodu!”.

Kasia i Maciej pokażą sprawdzone pomysły na wycieczki, na które można wyruszyć z Trójmiasta bez samochodu. Podpowiedzą co można robić w dużych miastach jesienią i zimą i  opowiedzą o 1-dniowych i weekendowych wycieczkach dla całej rodziny. Kasia i Maciej podzielą się także pomysłami na dalsze wyjazdy, na które można pojechać w każdej chwili - bez samochodu i niezależnie od pogody.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać lub wypoczywać w Polsce. Każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji.

Spotkanie zakończy się losowaniem książek, przewodników i podróżniczych gadżetów. Po spotkaniu każdy będzie mógł skorzystać z Klubowej Kopalni Pomysłów pełnej darmowych map, broszur i przewodników od zaprzyjaźnionych organizacji turystycznych i ciekawych miejsc z całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej
http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

Zdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaRuszamy do miasta - Spotkanie Klubu Polskiego PodróżnikaRuszamy do miasta - Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika
Zwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego PodróżnikaZwiedzamy polskie miasta - bez samochodu - Klub Polskiego Podróżnika

Zapowiedź dla mediów 

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika, które odbędzie się [...] w [...]. Na spotkaniu "Ruszamy do miasta" pokażą sprawdzone pomysły na 1-dniowe i weekendowe wycieczki do polskich miast dla całej rodziny. Dodatkowo na spotkaniu będą rozdawane darmowe mapy i przewodniki od organizacji turystycznych z całej Polski.

Spotkanie "Ruszamy do miasta" rozpocznie się [...] o godzinie [...]  w [...] przy ul. [...]. Wstęp wolny. Więcej informacji o spotkaniu na klub.ruszajwdroge.pl"

Inne spotkania

Brak komentarzy
Prześlij komentarz