Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy pod ziemię! - prezentacja o podziemiach w Polsce

Tutaj znajdziesz informacje o spotkaniu Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy pod ziemię!".

Opis spotkania

Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika pt. „Ruszamy pod ziemię”. Kasia i Maciej udowodnią, że w Polsce są miejsca, które można zwiedzać cały rok, niezależnie od pogody.

Uczestnicy spotkania przekonają się, że nie trzeba mieć żadnych dodatkowych umiejętności, aby przeżyć ciekawą przygodę pod powierzchnią ziemi. Kasia i Maciej pokażą szereg turystycznych atrakcji zlokalizowanych pod ziemią w Polsce: podziemne trasy turystyczne i muzea pod polskimi miastami, dawne obiekty militarne i kopalnie, groty i jaskinie oraz tajemnicze podziemne kompleksy o niewyjaśnionym przeznaczeniu.

Maciej opowie o tym co czuł, gdy pierwszy raz schodził pod ziemię, a Kasia o tym jak bardzo bała się ciemności. Pokażą wszystkim, że warto pokonać swoje lęki, wejść do wąskiej górniczej klatki i zjechać 320 metrów pod ziemię.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać lub wypoczywać w Polsce. Każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji.

Na spotkaniu rozdawane są darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej
http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

Zdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaRuszaj w Drogę pod ziemię - Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika
Podziemia Zabytkowej Kopalni GUIDOSztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskim GórachPodziemna kolejka w Kopalni GUIDO w ZabrzuPodziemna trasa turystyczna w SandomierzuKopalnia Ćwiczebna Sztygarka w Dąbrowie GórniczejJaskinia Niedźwiedzia w KletnieSpływ podziemną rzeką w Złotym StokuKasia z podziemnym stworem w Kopalni GUIDO

Zdjęcia ze spotkań 

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy pod ziemię


Zapowiedź dla mediów 

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika, które odbędzie się [...] w [...]. Kasia i Maciej opowiedzą o podziemnych atrakcjach turystycznych w Polsce i pokażą miejsca, które można zwiedzać przez cały rok, niezależnie od pogody. Opowiedzą o dawnych kopalniach udostępnionych dla turystów, obiektach militarnych, tajemniczych podziemnych miastach i podziemnych trasach turystycznych pod polskimi miastami.

Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy i przewodniki z 12 województw Polski.

Spotkanie "Ruszamy pod ziemię" rozpocznie się [...] o godzinie [...]  w [...] przy ul. [...]. Więcej informacji o spotkaniu na klub.ruszajwdroge.pl"

Inne spotkania

Brak komentarzy
Prześlij komentarz