Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy w Śląskie

Tutaj znajdziesz informacje opisujące spotkania Klubu Polskiego Podróżnika pt. "Ruszamy w Śląskie".

Opis spotkania

Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika pt. „Ruszamy w Śląskie”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę.

Uczestnicy spotkania dowiedzą się czy warto zaplanować urlop w województwie śląskim i co warto zobaczyć w regionie. Dowiedzą się jak bardzo zmieniły się śląskie miasta i poznają największe atrakcje turystyczne województwa śląskiego.

Kasia i Maciej opowiedzą o tym jak 5 razy wracali w okolice Katowic, żeby znaleźć najciekawsze miejsca w regionie. Wszystkie odwiedzili osobiście i wybrali do pokazania te, które koniecznie trzeba odwiedzić.

Opowiedzą o śląskich miastach pełnych atrakcji, o podziemnych trasach turystycznych i zabytkach techniki, regionalnym festiwalu gromadzącym w ciągu jednego dnia 80 tysięcy uczestników, kościołach i słynnych sanktuariach, pałacach i zamkach oraz... wszechobecnej zieleni.

Na spotkanie zapraszamy osoby, które szukają sprawdzonych pomysłów na wycieczki po Polsce. Mile widziane są także Ci, którzy byli kiedyś w województwie śląskim i chcą o tym opowiedzieć lub po prostu są ciekawi jakie zmiany zaszły w regionie.

Spotkania Klubu Polskiego Podróżnika są spotkaniami otwartymi dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać lub wypoczywać w Polsce. Każdy może przyjść i dołączyć do dyskusji.

Na spotkaniu rozdawane są darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej
http://www.klub.ruszajwdroge.pl/

Zdjęcia z podróży


Klub Polskiego PodróżnikaRuszaj w Drogę w Beskidy - Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika
Nowe Centrum KatowicOsiedle Nikiszowiec w KatowicachWnętrza pałacu w PszczynieHala w Katowicach-SzopienicachPodziemia Zabytkowej Kopalni GUIDOSztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskim GórachPalmiarnia Miejska w GliwicachRuszaj w Drogę w Beskidy - Koniakowskie krajobrazy


Zdjęcia ze spotkań

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika - Ruszamy w Śląskie

Zapowiedź dla mediów 

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają na spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika, które odbędzie się [...] w [...]. Kasia i Maciej pokażą jak bardzo zmieniły się śląskie miasta i podpowiedzą co warto zobaczyć w województwie śląskim. Opowiedzą o wyjątkowych zabytkach techniki, zamkach, pałacach, śląskiej kuchni, i... o śląskich atrakcjach 320 metrów pod ziemią.

Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy i przewodniki od organizacji turystycznych z całej Polski.

Spotkanie "Ruszamy w Śląskie" rozpocznie się [...] o godzinie [...]  w [...] przy ul. [...]. Więcej informacji o spotkaniu na klub.ruszajwdroge.pl"

Inne spotkania