Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Spotkania w Gdynia InfoBox

W Gdyni można nas spotkać w Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian. Spotykamy się raz na dwa miesiące, w zależności od dostępnych terminów. Spotkania odbywają się w sali konferencyjnej na piętrze nad salą z makietą inwestycji Gdyni. W nowoczesnej sali z profesjonalnym nagłośnieniem i dwoma ekranami pomieścimy bez problemu 70 osób.

Pod koniec spotkań w InfoBoxie udostępniamy naszą Klubową Kopalnię Pomysłów i losujemy upominki, przewodniki i podróżnicze gadżety.

Charakterystyczna Platforma Widokowa gdyńskiego InfoBoxu

Jak wyglądają spotkania w Gdynia InfoBox?

Sprawdź w naszym klubowym kalendarzu jakie spotkania planujemy w tym miejscu i jakie już się odbyły:

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox [Ruszamy w Beskidy]Spotkanie Ruszamy w Śląskie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Śląskie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Śląskie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Śląskie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy pod ziemie w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBoxSpotkanie Ruszamy w Karkonosze w Gdynia InfoBox

Kontakt

Gdynia InfoBox Obserwatorium Zmian
ul. Świętojańska 30
81-372 Gdynia
tel. 58 523 97 69
Strona Internetowa

Jak dojechać?

InfoBox znajduje się w samym centrum Śródmieścia Gdyni, przy skrzyżowaniu dwóch dużych ulic: Świętojańskiej i 10 Lutego.

Dojeżdżają do niego trolejbusy z każdego zakątka Gdyni. Wybierając linie trolejbusowe 21, 22, 23, 24, 25, 29, 30 wysiądź na przystanku Skwer Kościuszki - InfoBox. To dosłownie kilka kroków od sali, w której odbywają się spotkania.

Możesz też przyjechać kolejką SKM i wysiąść na przystanku Dworzec Główny PKP. Z dworca możesz wybrać się na spacer wzdłuż ulicy 10 Lutego lub podjechać trolejbusami do przystanku Skwer Kościuszki - InfoBox.

Aby dojść do sali poszukaj charakterystycznej platformy widokowej ze zdjęcia powyżej i idź wzdłuż zabudowań InfoBoxu w kierunku Sopotu. Jedno z kolejnych wejść budynku zaprowadzi Cię do pomieszczenia z makietą inwestycji w Gdyni. Sala, w której odbywają się nasze spotkania znajduje się nad pomieszczeniem z makietą. 

Jeśli chcesz przyjechać samochodem, przyjedź trochę wcześniej. InfoBox jest w samym centrum miasta, dookoła niego jest strefa płatnego parkowania i może być problem ze znalezieniem miejsca tuż pod InfoBoxem.

Charakterystyczna Platforma Widokowa gdyńskiego InfoBoxuWejście do sali, w której odbywają się spotkaniaSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxSpotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBoxGdzie jeszcze odbywają się spotkania?

Brak komentarzy
Prześlij komentarz