Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Spotkania w Sopotece

W Sopocie można nas spotkać w nowoczesnej Filii Biblioteki Sopockiej - Sopotece. To otwarta w grudniu 2015 roku Galeria Kultury Multimedialnej, w której można wypożyczyć i poczytać książki, posłuchać muzyki, pograć w gry i wziąć udział w wydarzeniach organizowanych w przestrzeni konferencyjnej. Sopoteka mieści się w nowym kompleksie dworcowym w Sopocie. To tu, na drugim poziomie, w sali z profesjonalnym nagłośnieniem rozpoczęliśmy 3 lutego 2016 r. cykl comiesięcznych spotkań Klubu Polskiego Podróżnika.

Opowiadamy o Polsce, rozstawiamy naszą Klubową Kopalnię Pomysłów, a po spotkaniu losujemy upominki, przewodniki i podróżnicze gadżety od naszych Partnerów.

Sopoteka Galeria Kultury Multimedialnej

Jak wyglądają spotkania w Sopotece?

Sprawdź w naszym klubowym kalendarzu jakie spotkania planujemy w tym miejscu i jakie już się odbyły:

Kontakt

Sopoteka Galeria Kultury Multimedialnej
ul. Kościuszki 14
81-704 Sopot
tel. 58 551 27 06
Strona Internetowa

Jak dojechać?

Sopoteka znajduje się w samym centrum Sopotu, w nowym kompleksie dworca kolejowego.

Najlepiej dojechać do niej kolejką SKM lub pociągiem Przewozów Regionalnych. Dojeżdżają tutaj także linie trolejbusowe i autobusowe ZKM Gdynia i ZTM Gdańsk (przystanki Sopot Dworzec PKP). W kompleksie dworcowym kieruj się do galerii handlowej i wjedź schodami na II piętro.

Jeśli chcesz przyjechać samochodem, przyjedź trochę wcześniej. Sopoteka jest w samym centrum Sopotu i obowiązuje tu strefa płatnego parkowania, w której trudno znaleźć miejsce. Możesz też zostawić auto na płatnym parkingu podziemnym w budynku dworca - dojazd z nowego ronda na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Chopina.
Gdzie jeszcze opowiadamy o Polsce?