Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy na Kociewie - prezentacja o Kociewiu

Tutaj znajdziesz informacje opisujące spotkania Klubu Ruszaj w Drogę pt. "Ruszamy na Kociewie".

Opis spotkania

Małżeństwo blogerów, pasjonatów podróży po Polsce - Kasia i Maciej Marczewscy - zapraszają na spotkanie Klubu Ruszaj w Drogę pt. „Ruszamy na Kociewie”. Kasia i Maciej udowodnią na nim, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć ciekawą przygodę. Pokażą co warto zobaczyć w regionie i przekażą każdemu sprawdzone pomysły na 1-dniowe tematyczne wycieczki po Kociewiu.

Spotkanie zacznie się od wspomnień z Kociewia – Kasia i Maciej pokażą jak przez 10 dni podróżowali po Kociewiu i jak każdego dnia lądowali w innym zakątku regionu. Opowiedzą jak odkrywali kolejne atrakcje i jak powstał z nich internetowy przewodnik po Kociewiu. Pokażą m.in. jak poznawali kociewskie tradycje i jak zwiedzali kociewskie miasta, zamki, dawne grody i co odnaleźli na poddaszach kociewskich świątyń. Spotkanie będzie pełne rad, wskazówek i sprawdzonych pomysłów na udane wycieczki po Kociewiu.

Zapraszamy Cię, jeśli potrzebujesz sprawdzonych pomysłów na wakacyjne wycieczki. Nieważne, czy znasz dobrze Kociewie, czy nigdy nie ruszałeś/aś się poza granice Twojego miasta. Pokażemy Ci gdzie warto pojechać, co zobaczyć w drodze i gdzie szukać pomysłów na kolejne wyjazdy.

Na spotkaniu rozdawane będą darmowe mapy, broszury i przewodniki z regionalnych organizacji turystycznych z całej Polski. Spotkanie zakończy losowanie upominków i regionalnych przewodników od naszych partnerów.

Dokładne adresy i szczegóły dojazdu znajdują się na stronie klubowej http://www.ruszajwdroge.pl/klub

Zdjęcia z podróży


Zapowiedź dla mediów 

Kasia i Maciej Marczewscy zapraszają do [...] na spotkanie Klubu Ruszaj w Drogę. Kasia i Maciej udowodnią, że nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby przeżyć świetną przygodę. Pokażą co warto zobaczyć na Kociewiu i przekażą każdemu 10 pomysłów na 1-dniowe tematyczne wycieczki po regionie. Dodatkowo, na spotkaniu będą rozdawać darmowe mapy, książki i przewodniki od organizacji turystycznych z całej Polski.

Spotkanie „Ruszamy na Kociewie” rozpocznie się [...] o godzinie [...] w [...] przy ul. [...] . Wstęp wolny. Więcej informacji na klub.ruszajwdroge.pl

Inne spotkania

2 komentarze
  1. Odpowiedzi
    1. A to zależy którego :) Tutaj jest kalendarz:
      http://www.klub.ruszajwdroge.pl/p/kalendarz-spotkan.html

      Usuń