Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Zapraszamy na blog Klubu Polskiego Podróżnika

Wow! Uwierzysz, że to jest pierwszy wpis na tym blogu? Nie wierzę, że udało Ci się go odnaleźć. Skoro już tu jesteś, to przekażę Ci kilka informacji na temat naszego klubowego bloga.Po co nam kolejny blog? Przecież mamy już dwa blogi - Ruszaj w Drogę! - Pozytywny przewodnik po Polsce oraz radiowy blog Ruszaj w Drogę! - pomysły na weekend, na których piszemy o naszych podróżach i polecamy najciekawsze miejsca w Polsce. Czy jest miejsce na jeszcze jeden blog?


Szukaliśmy miejsca dla Klubu na naszym głównym blogu Ruszaj w Drogę!, jednak jest już na nim tyle przewodników, że informacje o Klubie były za mało widoczne. Dlatego uruchamiamy dodatkowy blog poświęcony tylko i wyłącznie Klubowi Polskiego Podróżnika, klubowiczom i spotkaniom.

Informacje dla Klubowiczów

Na nowym blogu już teraz znajdują się wszystkie informacje o Klubie, klubowych inicjatywach, spotkaniach i rodzących się w naszych głowach kolejnych pomysłach. 

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Klubie, zobaczyć gdzie się spotykamy, jak wyglądają nasze spotkania i dlaczego warto na nie przyjść, koniecznie przejrzyj menu na górze strony:

Menu górne z informacjami o Klubie Polskiego Podróżnika

Odwiedzaj stronę www.klub.ruszajwdroge.pl za każdym razem, gdy chcesz sprawdzić gdzie będą najbliższe spotkania. Najbliższe zawsze pokazujemy w belce po prawej stronie ekranu, kolejne znajdziesz w Kalendarzu spotkań.

Mamy też miejsce, w którym pokazujemy zdjęcia ze spotkań. Jeśli byłeś na nich, poszukaj siebie na zdjęciach:

Relacje z podróży

Na blogu Klubu Polskiego Podróżnika mamy też specjalne miejsce dla członków Klubu, którzy regularnie przychodzą na nasze spotkania, zwiedzają Polskę i chcą podzielić się wspomnieniami z podróży. Premiera pierwszej relacji - już za kilka dni.

Ty też możesz publikować swoje wspomnienia. Przyjdź na nasze spotkanie i podejdź do nas pod koniec. Powiemy Ci jak to zrobić. 

Informacje dla Partnerów Klubu

Chcemy rozwijać Klub Polskiego Podróżnika. Wciąż szukamy nowych miejsc na spotkania. Szukamy też sposobów na ulepszanie spotkań i regionalnych organizacji/miejsc, które umieszczą swoje materiały w Klubowej Kopalni Pomysłów. 


To miejsce jest także dla Ciebie. Lubisz to co robimy? Możesz nam pomóc. Zobacz na stronie Zróbmy coś razem jak chcemy rozwijać nasz klub, jakich kontaktów, miejsc i partnerów poszukujemy. Może znasz kogoś takiego? Prześlij mu linka do tej strony lub daj nam znać z kim powinniśmy porozmawiać. 


Bądźmy w kontakcie - powiadomienia na e-mail

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co robimy, otrzymywać informacje o sprawdzonych pomysłach na podróże po Polsce, ciekawych turystycznych wydarzeniach w okolicy, o klubowych spotkaniach i nowościach w Klubie, daj nam znać skąd jesteś i zapisz się do klubowych powiadomień:


Daj nam też lajka na Facebooku Ruszaj w Drogę! lub dodaj do obserwowanych Ruszaj w Drogę na Twitterze - to na nich będziemy informować o nowych wpisach na klubowym blogu.

To tyle na początek :)

Zapraszamy do czytania naszego nowego bloga!

Kasia i Maciej Marczewscy
Kim jesteśmy?
Brak komentarzy
Publikowanie komentarza