Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Klubowa Kopalnia Pomysłów: 1200+ przewodników, turystycznych map, folderów i książek e-book o Polsce

Ponad 1200 przewodników robi wrażenie! Wszystkie elektroniczne, wszystkie wydane przez organizacje turystyczne i samorządy z całej Polski i od dziś - wszystkie w jednym miejscu! - na stronie Klubu Polskiego Podróżnika!


1000+ darmowych przewodników po Polsce! Zebraliśmy je w Klubowej Kopalni Pomysłów

Oddajemy w Twoje ręce Klubową Kopalnię Pomysłów. Dzięki niej w ciągu kilku sekund znajdziesz pomysły na wycieczki, urlopy i wakacje w Polsce. Koniec z godzinami spędzonymi przed komputerem w poszukiwaniu pomysłu na urlop w Polsce. Wybieraj, pobieraj, zwiedzaj! Zacznij od zaraz!


Co jest w puli Klubowej Kopalni Pomysłów?

Zebraliśmy dla Ciebie darmowe przewodniki, mapy, książki i albumy o polskich regionach, miastach, gminach i powiatach. Na liście znajdziesz też ulotki i foldery, które pomogą Ci w zaplanowaniu ciekawej wycieczki po Polsce.

Głównie znajdziesz tu pliki PDF, czasem pojawią się obrazki JPG, a czasem pojawi się link do publikacji na stronie Issuu lub na specjalnej stronie WWW, na której przejrzysz publikację i spiszesz z niej najciekawsze miejsca w regionie.

Nie jesteśmy autorami tych przewodników - wszystkie pochodzą ze stron internetowych organizacji turystycznych, miast, gmin, powiatów, urzędów marszałkowskich i organizacji pozarządowych.  Do tej pory były tam pochowane. Od teraz szybko znajdziesz je u nas, w jednym miejscu.

Jak to działa?

To jest banalnie proste. Z mapy Polski wybierz województwo, które Cię interesuje i poszukaj na nim czarnego kółka. Kliknij na nie. Przejdziesz do strony, na której jest tabelka z linkami do przewodników z tego województwa.

Na mapie są jeszcze żółte kółka - pokierują Cię do internetowych przewodników na naszym blogu Ruszaj w Drogę! Tam również znajdziesz mnóstwo pomysłów co warto zobaczyć, relacje z miejsc, wydarzeń i spotkań. Możesz też skorzystać ze spisu A-Z miejsc, które już opisaliśmy.

Jeśli nie widzisz na mapie żadnych kółek, albo co gorsze nie widzisz żadnej mapki - przewiń stronę w dół i skorzystaj z linków do kolejnych stron Klubowej Kopalni Pomysłów.

Co dalej?

Jesteś już na stronie województwa i widzisz tabelkę z listą przewodników? Teraz masz trzy opcje:
  1.  skorzystaj z linków do przewodników z gwiazdką, czyli tych które polecamy,
  2.  klikaj strona po stronie i sprawdź co jest w tabelce,
  3.  korzystaj z wyszukiwarki tytułów.

Linki do publikacji znajdują się w ostatniej kolumnie tabeli. Link skieruje Cię bezpośrednio do pliku, który pobierzesz ze strony autora.

Plik PDF z przewodnikiem pobierz na komputer. Wydrukuj go i zwiedzaj region trzymając go w ręku. Możesz też zapisać ten plik na telefonie lub tablecie i z nim odkrywać kolejne polskie atrakcje.

1000+ darmowych przewodników po Polsce! Zebraliśmy je w Klubowej Kopalni Pomysłów


1000 pomysłów na wycieczki w kilka sekund!

Teraz wszystkie elektroniczne publikacje od organizacji zajmujących się polską turystyką są w jednym miejscu. Koniec żmudnego przeklikiwania się przez setki stron internetowych w poszukiwaniu pomysłów na wycieczki. Wszystko masz od ręki, a dzięki wyszukiwarce w kilka sekund znajdziesz przewodnik, który Cię interesuje. Nie musisz się martwić o planowanie! Po prostu zwiedzasz!

Trzy miesiące zajęło Maćkowi przeglądanie stron organizacji promujących polską turystykę. Ale wysiłek się opłacił. Tym samym stworzyliśmy pierwszą w polskim Internecie tak kompletną bazę elektronicznych publikacji turystycznych o Polsce, polskich regionach, szlakach tematycznych i pomysłach na wycieczki po Polsce!

No to do dzieła! Najedź myszką na mapę i klikaj w kolorowe kółeczka:
Nie działa mapa? Skorzystaj z linków:

Czegoś brakuje?

Znalazłeś elektroniczny przewodnik, którego nie ma w naszym zestawieniu? A może masz własny, który chcesz dodać do listy? Skontaktuj się z nami koniecznie!

Wiemy, że im więcej linków w bazie, tym więcej pomysłów na wycieczki po Polsce. A im więcej pomysłów, tym więcej okazji do zwiedzania i poznawania Polski. No to w drogę!


Udostępniaj!

Podoba Ci się nasza Klubowa Kopalnia Pomysłów? Polub nas na Facebooku. I śmiało, udostępniaj!
Skorzystałeś już z Klubowej Kopalni Pomysłów? Daj nam znać w komentarzu!

A! No i zapraszamy Cię na nasze spotkania podróżnicze po Polsce. Najbliższe znajdziesz w kalendarzu:

Chcesz wykorzystać Klubową Kopalnię Pomysłów?

Podoba Ci się nasza Klubowa Kopalnia Pomysłów i chcesz ją wykorzystać komercyjnie? Skontaktuj się z nami. To pierwsze takie zestawienie w polskim Internecie i kosztowało nas wiele wysiłku. Zastrzegamy sobie prawo do oznaczania nas jako autorów tego utworu. Darmowe przewodniki po Polsce - Kasia i Maciej MarczewscyKasia i Maciej Marczewscy
Małżeństwo pozytywnie zakręcone na punkcie Polski i jej turystycznych atrakcji, autorzy pozytywnego przewodnika po Polsce www.ruszajwdroge.pl, twórcy cyklu prezentacji podróżniczych o Polsce i Klubu Polskiego Podróżnika www.klub.ruszajwdroge.pl, założyciele FUNDACJI Ruszaj w Drogę!
Więcej o nas na stronie "Kim są Kasia i Maciej Marczewscy"

Brak komentarzy
Prześlij komentarz