Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszamy w Świętokrzyskie - we wtorek w Gdynia InfoBox

Mieliśmy wszyscy odpoczywać.  Miało nie być spotkań klubowych w wakacje, a tu taka niespodzianka :) Szykują się dwa. Dzisiaj zapowiadamy pierwsze z nich. O drugim (wyjątkowym w eksperymentalnej formule) dowiedzą się najpierw Ci, którzy zapisali się do naszych klubowych powiadomień. (jeszcze zdążysz: zapisz się tutaj) A w sieci pojawiły się już doniesienia o kolejnym spotkaniu w centrum Gdyni :)

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

Zapraszamy Cię na spotkanie "Ruszamy w Świętokrzyskie" w najbliższy wtorek 11 sierpnia od 18:00 do 19:30 do gdyńskiego InfoBoxu.

Ruszamy w Świętokrzyskie - o czym opowiemy?

Jeśli nie byłeś jeszcze na naszym świętokrzyskim spotkaniu to jest okazja, żeby nadrobić zaległości. Nasze spotkanie wypełnią nasze filmy, zdjęcia i opowieści podróżnicze.

Zaczniemy od naszych wspomnień ze Świętokrzyskiego – pokażemy Ci jak zorganizowaliśmy 2-tygodniowy urlop w Świętokrzyskiem i jak każdego dnia oddalaliśmy się coraz bardziej od górskich szlaków. Będzie o górskich szlakach i podziemiach, zamkach i dinozaurach, sanktuariach i klasztorach oraz o mieście, w którym na noc ktoś zwija asfalt.


Co dostaniesz na spotkaniu?

Po pierwsze: plan podróży - rozpisane dzień po dniu co my robiliśmy w Świętokrzyskiem. Możesz wziąć go ze sobą i ruszyć w drogę naszymi śladami.

Po drugie: rady i wskazówki zza kulis: zdradzimy Ci kilka sekretów jak zaplanować taki urlop w Świętokrzyskiem i opowiemy o tym jak to wyglądało w naszym przypadku.

Po trzecie: Klubowa Kopalnia Pomysłów (Co to jest?) - mamy w niej mnóstwo nowości: m.in. mapy, broszury i piękne przewodniki z Trójmiasta i Kaszub. W InfoBoxie mamy dużo miejsca - weźmiemy ich więcej, tak żeby starczyło dla każdego. 

W zeszłym tygodniu dwa razy wracałem z Kaszub z bagażnikiem pełnym przewodników.
Odebrałem też w zeszłym tygodniu paczkę z materiałami od Świętokrzyskiej Organizacji Turystycznej. Przyniesiemy dla Ciebie mapki, ulotki i kilka świetnych przewodników z województwa świętokrzyskiego.

Po czwarte: losowanie nagród - czyli coś co wywołuje zawsze największe emocje. Moja profesjonalna maszyna losująca jest gotowa do kolejnego losowania. W puli nagród będziemy mieli: piękne przewodniki po Szwajcarii Kaszubskiej, mieście Gdyni, mapy i przewodniki dla rowerzystów po trójmiejskich lasach, książki o Gdańsku od Gdańskiej Organizacji Turystycznej, przewodniki po Wielkiej Pętli Wielkopolski, komplety materiałów o Świętokrzyskiem, Śląskiem i jeszcze kilka podróżniczych gadżetów.

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

Nowości

Przygotowaliśmy jeszcze dwie nowości. Jedna z nich pomoże nam w informowaniu Ciebie o zbliżających się spotkaniach. A druga? Nie będziemy zdradzać. Powiemy o wszystkim na spotkaniu :)

Widzimy się?

Zobaczmy się w gdyńskim InfoBoxie przy ul. Świętojańskiego 30. 11 sierpnia od 18:00 do 19:30. 

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: 

Zobacz jak trafić: 
Spotkania w gdyńskim InfoBoxie

Chcesz umieścić gdzieś w Internecie lub w prasie informacje o naszym spotkaniu? Możesz skopiować informacje z tej strony:
Ruszamy w Świętokrzyskie - informacje o spotkaniu

Do zobaczenia!
Brak komentarzy
Prześlij komentarz