Wspomnienia z podróży Dyskusja o ciekawych miejscach Pomysły na podróże po Polsce Darmowe mapy i przewodniki Niespodzianki dla klubowiczów

Newsletter

Ruszyliśmy w Świętokrzyskie - z gdyńskiego InfoBoxu :)

Każda organizacja spotkania w gdyńskim InfoBoxie przebiega tak samo: od wątpliwości po totalne zaskoczenie. Zaczyna się od pytań, które sobie zadajemy - czy temat jest wystarczająco ciekawy? Dla nas na pewno, ale czy zainteresuje tych, którzy przyjdą? Czy ktoś przyjdzie, czy pojawią się osoby, które były na poprzednim infoboxowym spotkaniu i czy spodoba im się jak przedstawimy nasze sposoby na podróże po Polsce?

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

A później, gdy już rusza machina, gdy mamy przygotowaną salę, i gdy stół Klubowej Kopalni Pomysłów ugina się od ciężaru kolejnych pomysłów na wycieczki po Polsce, pojawiają się miłe zaskoczenia: na kilka minut przed spotkaniem przychodzą pierwsze osoby, po kilku chwilach mamy pełną salę, pojawiają się pierwsze dyskusje, padają z sali interesujące pytania, potem pierwsze podziękowania i ze spotkania uczestnicy wychodzą z mapami, broszurami, przewodnikami, prezentami i... z szerokimi uśmiechami :) Czyli było dobrze. Możemy planować kolejne.

"Ruszamy w Świętokrzyskie" - inna niż wszystkie

Spotkanie "Ruszamy w Świętokrzyskie" jest inne niż wszystkie. Mamy dużo filmów, jest sporo zaskoczeń i pokazujemy kilka wyjątkowych miejsc, obok których nie da się przejść obojętnie. Jest czas na odkrywanie miejsc znanych i tych mniej popularnych, na walkę ze stereotypami, przemyślenia i... na chwile zadumy.

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox
Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox
Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

Rozmowy z Wami

Zawsze cieszymy się, gdy mówicie, że właśnie zachęciliśmy Was do wycieczki w miejsce, o którym opowiadaliśmy. Za każdym razem zaskakuje nas gdy opowiadacie, że przyjechaliście dla nas z drugiego końca Trójmiasta albo że słuchaliście nas w Radio Gdańsk i przyjechaliście się z nami spotkać. Szalenie miło jest usłyszeć, że zawsze chcieliście pojechać w Góry Świętokrzyskie i że dzięki nam w końcu zobaczyliście jak tam jest pięknie. Wspaniale jest też otworzyć Księgę Pamiątkową i czytać kolejne miłe słowa.

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox
Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

Jesteśmy z Was dumni, gdy opowiadacie jak skorzystaliście z planów wycieczek z poprzednich spotkań i gdy tak chętnie korzystacie z Klubowej Kopalni Pomysłów na kolejne podróże po Polsce.

W InfoBoxie pojawiły się nawet głosy zdziwienia, że aż tyle jest w Polsce do zobaczenia i że w Kopalni Pomysłów wybór jest dzisiaj tak duży, że trudno wybrać coś dla siebie. Wow! A przecież to tylko materiały od kilku współpracujących z nami organizacji turystycznych, miejscowości i ciekawych miejsc w Polsce [zobacz jakich]. To jest zaledwie promil tego, co można zobaczyć!

Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox - Klubowa Kopalnia Pomysłów
Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox Spotkanie Klubu Polskiego Podróżnika w Gdynia InfoBox

To wszystko razem pokazuje nam, że to co robimy ma sens. I utwierdza nas w przekonaniu, że warto i że będziemy to robić dalej :)

Kiedy kolejne spotkanie w InfoBoxie?

Już wiemy. Termin potwierdzony: zapraszamy na kolejne spotkanie w gdyńskim InfoBoxie 

6 października 2015 roku

Tym razem opowiemy Wam o naszej przygodzie w Beskidzie Śląskim, na Śląsku Cieszyńskim i w okolicach. Przyjdźcie na spotkanie pt. "Ruszamy w Beskidy"!
Zarezerwujcie już dziś termin w Twoim kalendarzu. Mam nadzieję, że będziecie :)


Inne spotkania Klubu Polskiego Podróżnika

Sprawdźcie też terminy naszych spotkań w Trójmieście i w okolicach oraz zobaczcie więcej zdjęć z InfoBoxu:
Brak komentarzy
Prześlij komentarz